Pielęgnacja ciała

Rękawica do masażu i peelingu - jakie daje efekty i dlaczego warto używać?

Rękawica do peelingu to tani i nietrudny sposób, aby zadbać o swoją skórę. Dzięki temu pielęgnacja jest szybka, kompleksowa i możesz ją stosować w domowym SPA. Rękawica do peelingu sprawi, że poprawisz krążenie limfy czy pozbędziesz się martwego naskórka. Sprawdź jakie to proste!

today
perm_identity HARMONIA
remove_red_eye 2910 odsłony

Masaż szczotką na sucho - czy szczotka z agawy będzie właściwa?

Jak masować szczotką na sucho? Masaż szczotką na sucho efekty. Jak wykonać masaż naturalną szczotką? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym artykule.

today
perm_identity HARMONIA
remove_red_eye 877 odsłony

Oleje roślinne w kosmetyce - właściwości i zastosowanie

Oleje mogą być stosowane do pielęgnacji każdego typu cery i włosów. Jednak warto wiedzieć, że nie każdy olej jest odpowiedni akurat do naszej cery. W tym artykule dowiesz się, jakie są rodzaje olejów roślinnych, jakie mają właściwości, a także jaki będzie odpowiedni dla Twojej skóry.

today
perm_identity HARMONIA
remove_red_eye 890 odsłony

Jak dobrać olejek do swojej skóry?

Wiele osób coraz chętniej stosuje oleje roślinne do pielęgnacji skóry, zastępując nimi swój ulubiony krem. Pielęgnacja poprawnie dobranym do typu cery kosmetykiem, może przynieść jeszcze więcej korzyści. Jak odpowiednio dobrać olejek? Odpowiedź znajdziecie w tym artykule.

today
perm_identity HARMONIA
remove_red_eye 1107 odsłony

Zimowa pielęgnacja. Jak dbać o skórę zimą?

Kiedy temperatura na zewnątrz spada to znak, że zima zawitała do nas na dobre. Jak zabezpieczyć naszą skórę przed wysuszeniem i podrażnieniami spowodowanymi niekorzystnymi warunkami za oknem? Zachęcamy do lektury.

today
perm_identity HARMONIA
remove_red_eye 1020 odsłony