Prices drop

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Rękawica do masażu i peelingu - jakie daje efekty i dlaczego warto używać?

Rękawica do peelingu to tani i nietrudny sposób, aby zadbać o swoją skórę. Dzięki temu pielęgnacja jest szybka, kompleksowa i możesz ją stosować w domowym SPA. Rękawica do peelingu sprawi, że poprawisz krążenie limfy czy pozbędziesz się martwego naskórka. Sprawdź jakie to proste!

label
perm_identity HARMONIA
comment 0 komentarze
remove_red_eye 319 odsłony

Szczotkowanie ciała - jak wykonać masaż naturalną szczotką Tampico?

Zabieg szczotkowania ciała jest znany od stuleci. Na przestrzeni ostatnich lat szczotkowanie ciała za pomocą specjalnych szczotek zyskało na popularności. Czy warto szczotkować skórę? Jak wykonać masaż naturalną szczotką? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym artykule.

label
perm_identity HARMONIA
comment 0 komentarze
remove_red_eye 190 odsłony

Serum do twarzy - jak odpowiednio dobrać i stosować?

Stosowanie serum do twarzy to kluczowy element naszej codziennej pielęgnacji. Chociaż nie jest on obowiązkowy, to pozwala nam lepiej zadbać o naszą skórę, a wręcz wynosi pielęgnacje na wyższy poziom. Czym jest serum? Jak odpowiednio dobrać i stosować serum? Na wszystkie te pytania postaramy się odpowiedzieć.

label
perm_identity HARMONIA
comment 0 komentarze
remove_red_eye 195 odsłony

Oleje roślinne w kosmetyce - właściwości i zastosowanie

Oleje mogą być stosowane do pielęgnacji każdego typu cery i włosów. Jednak warto wiedzieć, że nie każdy olej jest odpowiedni akurat do naszej cery. W tym artykule dowiesz się, jakie są rodzaje olejów roślinnych, jakie mają właściwości, a także jaki będzie odpowiedni dla Twojej skóry.

label
perm_identity HARMONIA
comment 0 komentarze
remove_red_eye 327 odsłony