Promocje

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Rękawica do masażu i peelingu - jakie daje efekty i dlaczego warto używać?

Rękawica do peelingu to tani i nietrudny sposób, aby zadbać o swoją skórę. Dzięki temu pielęgnacja jest szybka, kompleksowa i możesz ją stosować w domowym SPA. Rękawica do peelingu sprawi, że poprawisz krążenie limfy czy pozbędziesz się martwego naskórka. Sprawdź jakie to proste!

label
perm_identity HARMONIA
comment 0 komentarze
remove_red_eye 5124 odsłony

Masaż szczotką na sucho - czy szczotka z agawy będzie właściwa?

Jak masować szczotką na sucho? Masaż szczotką na sucho efekty. Jak wykonać masaż naturalną szczotką? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym artykule.

label
perm_identity HARMONIA
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1080 odsłony

Serum do twarzy - jak odpowiednio dobrać i stosować?

Stosowanie serum do twarzy to kluczowy element naszej codziennej pielęgnacji. Chociaż nie jest on obowiązkowy, to pozwala nam lepiej zadbać o naszą skórę, a wręcz wynosi pielęgnacje na wyższy poziom. Czym jest serum? Jak odpowiednio dobrać i stosować serum? Na wszystkie te pytania postaramy się odpowiedzieć.

label
perm_identity HARMONIA
comment 0 komentarze
remove_red_eye 944 odsłony

Oleje roślinne w kosmetyce - właściwości i zastosowanie

Oleje mogą być stosowane do pielęgnacji każdego typu cery i włosów. Jednak warto wiedzieć, że nie każdy olej jest odpowiedni akurat do naszej cery. W tym artykule dowiesz się, jakie są rodzaje olejów roślinnych, jakie mają właściwości, a także jaki będzie odpowiedni dla Twojej skóry.

label
perm_identity HARMONIA
comment 0 komentarze
remove_red_eye 1209 odsłony