Darmowe próbki kosmetyków - mydło do twarzy i ciała

Próbki kosmetyków naturalnych

Tak, teraz masz okazje! Testuj próbki kosmetyków naturalnych marki Harmonia. Wprowadziliśmy możliwość zamówienia próbek naszych kosmetyków, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że dobór kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała jest nie łatwym zadaniem. Próbki kosmetyków ułatwią Ci podjęcie decyzji o zakupie i pomogą dobrać odpowiednią pielęgnację każdego rodzaju skóry.

W naszej ofercie znajdziesz do przetestowania m.in. próbki kremów do twarzy i ciała, mydeł, olejku do ciała, olejku do paznokci i skórek oraz rąk.


Bezpłatne próbki kosmetyków

Co zrobić, aby otrzymać próbki kosmetyków za darmo? Dodajemy darmowe próbki kosmetyków do zamówienia za każdym razem, gdy w Twoim koszyku znajdują się zakupu za co najmniej 50 zł. Realizując zamówienie napisz w komentarzu, którą darmową próbkę kosmetyku mamy Ci przekazać.

Płatne próbki kosmetyków

Jeżeli jesteś w naszym sklepie internetowym po raz pierwszy i nie chcesz na razie dokonywać zakupów, możesz przetestować nasze produkty, kupując próbki kosmetyków. Poniżej znajdują się przykładowe linki do niektórych płatnych próbek kosmetyków.

---

Próbka kosmetyku naturalnego:

krem do twarzy i ciała z emolientami - 2 ml

Próbki kosmetyków - darmowa próbka kremu do twarzy

---

Próbka kosmetyku naturalnego:

mydło w kostce z białą glinką - 10 g

Próbki kosmetyków - darmowa próbka kosmetyku mydło do twarzy i ciała

---

Próbka kosmetyku naturalnego:

mydło w kostce z węglem aktywnym - 10 g

Próbki kosmetyków - darmowa próbka kosmetyku mydło do twarzy i ciała z węglem aktywnym

---

Wszystkie płatne próbki kosmetyków możesz znaleźć tutaj